Правилата

View previous topic View next topic Go down

Правилата

Post by Emoran on Sat Oct 15, 2016 11:50 am

1. Без - Убиваш ме, връщам се
2. Без - Пускам тва, ти не пускаш нищо повече
3. Без - Удрям та, прая та на сол ( освен ако умението не е такове ). Без безкрайна физическа сила !
4. Без - Туй го нямам ама съм имунизиран към него
5. Кат не можем да изчезнем, изчезваме и двамата
6. Без - слагам ти тва, само аз го махам
7. Кат убивам такива кат тебе, имам надмощие. Няма бог, няма човек, няма демон, няма ангел, няма дракон
8. Без - прая ти нещо мога да ти ползвам способностите
9. Аз имам тва, ти имаш онова. Всеки си има нещо специално което никой друг няма и никой друг не може да има свойствата му. Спазването на 9то правило е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО колкото и останалите. Ако някой копира нещо, другия направо да си каже. Няма кво да се сдържа
10. Бърз и силен съм достатъчно, че да ти игнорирам коментара който блокира атаката ми. Ако може да не съм достатъчно бърз, че да пътувам във времето
11. Penetration>Reflect - Да не съм някакъв дет не могат да ма докоснат щот така ми е скимнало
12. Без слагам ти способност като щракна с пръсти. Маркове, дибъфове, бъфове и тн.
13. Поне като ще режа през всичко, аре да мога режа. А не някво "блокирам го fuck you" ( пример Death and Saber на Акисе )
14. Без - влезе ми нещо в окото, мигвам и си мъртъв
15. Кат не мога да измисля нова способност аре по-добре да не си бия главата в стената и да създам някакъв рак или копие
16. Без - тоз в реалния живот ме дразни, дай да му еба майката във форума щот така ми е скимнало
17. Кат се наруши правило по време на битка коментара се игнорира и другия има правото да нанесе една атака за наказание ( атаката не трябва да е instakill ). Aко се наруши повторно, вече може да е instakill
18. Кат си тръгнеш от форума не се връщай. Еби му майката тва тука да не е за утеха и после да ми циврите
Emoran
Admin

View user profile

Back to top Go down

Re: Правилата

Post by Emoran on Tue Jul 04, 2017 5:56 pm

Тази класация показва магическите способности на героите и кой трябва да има надмощие ако двама магьосници се сблъскат. Зависи от това в каква среда е израстнал героя и какви понзания има в магията.

1. Кио
2. Мерлин
3. Амехно
4. Рин
5. Елия
6. Бякурен
7. Тай
8. Хот
9. Нут

Last edited by Emoran on Tue Jul 04, 2017 8:25 pm; edited 1 time in total
Emoran
Admin

View user profile

Back to top Go down

Post by Emoran on Sun Jul 23, 2017 5:31 pm

Идеи за правила отнасящи се за босовете. Или по-точно : Значително по-силните герои във форума ( Jester, Драконит, Акнология, Суо, Ларс )
/ приемам идеи /

1. One Shot Kill - не
2. Immune към всичко - не
3. Immune към определени неща - да
4. Няма да останат дълго като главните герои, а ще изчезнат - да
5. Доброто винаги печели - да и не ( Примерно както стана с Драконит. Размаза всеки на пътя си и завзе Аполония докато хората не си я върнаха обратно. Това е позволено, но да си стои на власт и постояно да бяга от битка, това вече не е ) Нека се спазва 4-то правило.

Last edited by Emoran on Fri Jul 28, 2017 12:16 am; edited 2 times in total
Emoran
Admin

View user profile

Back to top Go down

Post by Emoran on Sat Jul 29, 2017 4:49 am

Нови правила :
1. Да съществуват способности хранещи се с други способности, елементи, материали и така нататък - да
2. Всеки да има по няколко героя с такава способност - не
3. Антигероите влизат ли в това число ? - не
4. Да се копират подобен тип способности и начин на хранене от друг участник във форума - не

/ Ако има нещо ново ще го пиша тук като редакция /
Emoran
Admin

View user profile

Back to top Go down

Post by Guest on Mon Sep 18, 2017 12:21 am

От днес нататък се налага да спра всякакъв контакт с вас. Благодаря за търпението ви към мен и за това, че ме приехте.

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top